Школа №10 здобула у Франківську кубок «Урагану» та 80 000 грн (ФОТО)

У вівторок, 19 квітня, в Івано-Франківську завершився цьогорічний міський шкільний турнір з футзалу — «Кубок НФК «Ураган».

В останній день змагань визначилися призери. У поєдинку за третє місце футзалісти школи №24 мінімально переграли команду ЗШ №21 — 1:0. А чемпіонський титул розіграли учні СШ №1 і ЗШ №10.

Kubok Uragan_12

Матч команди розпочали під таку підтримку вболівальників, що аж закладало вуха. Не пройшло й хвилини, а головний бомбардир 10-ї школи Роман Копаниця вже відкрив рахунок. Потім дуже скоро забив Дмитро Рожко — 2:0. До перерви команда ЗШ №10 забила ще тричі. Не змінилася картина гри й після перерви — в одних виходило все, в інших — нічого. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 9:0 на користь учнів 10-ї школи.

Kubok Uragan_03

За чемпіонів міського «Кубку НФК «Ураган» відзначилися: Дмитро Рожко, Давид Куриляк, Олександр Кавінський, Роберт Ковач, Ярослав Бабак, Роман Копаниця (чотири голи). Роман став і найкращим бомбардиром турніру — 23 м’ячі у ворота суперників.

Kubok Uragan_10

Найнадійнішим воротарем змагань став голкіпер школи № 21 Олександр Починок, а найкращим захисником — учень ЗШ №10 Дмитро Рожко. Звання кращого гравця віддали вихованцю школи №1 Максиму Федорку. Відкриттям турніру журі визнало футзаліста 25-ї школи Ігоря Вікарюка.

Kubok Uragan_07

Президент НФК «Ураган» Олександр Бубен каже, що рахунок фінального поєдинку його дещо здивував. Бо він не пам’ятає такої значної переваги одного суперника над іншим у вирішальному матчі турніру. Крім того, Бубен подякував ОДА та міській владі, які долучилися до організації змагань.

Kubok Uragan_06

Команда-чемпіон отримала головний приз турніру — 80 000 грн, які підуть на розвиток спортивної інфраструктури ЗШ №10. А вже 9 травня до Франківська з’їдуться всі переможці райцентрів «Кубку НФК «Ураган», які й визначать найкращу команду Прикарпаття.