Рятувальники з Франківщини посіли призові місця на Кубку України з гірського туризму

Прикарпатські гірські рятувальники посіли призові місця на Кубку України зі спортивного гірського туризму.

У період 7 по 10 грудня на скеледромі «БУХТА» в місті Львів відбувся Кубок України з спортивного гірського туризму, участь у якому взяли команди із 14 регіонів України, повідомляють в ДСНС області.

кубку

За результатами змагань на дистанції 4 класу «Рятувальні технічні прийоми» заступник начальника гірської пошуково-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України в Івано-Франківської області Роман Братчук разом із волонтеркою Риженко Дариною посіли перше місце, та на цій же дистанції рятувальники ГПРВ (с. Явірник ) Дутчак Василь та Бойчук Денис посіли третє місце

В ДСНС області щиро вітають рятувальників.

Також вітають Братчука Романа з присвоєнням йому звання Майстер спорту України зі спортивного туризму.

Кваліфікаційні вимоги спортсменом виконані на чемпіонатах України зі спортивного туризму 2023 року.

Читайте: Студенти та викладачі ПНУ на ярмарку зібрали 33 тис грн для військових