Прикарпаттям проїхала «Трембіта»

На Івано-Франківщині цими вихідними відбулися п’ятий та шостий етапи чемпіонату України з гірських гонок «Трембіта Гірська» та «Трембіта-Буковель». У цій дисципліні автоспорту учасники на час долають гірську асфальтну трасу довжиною близько 3 км. Із трьох залікових проїздів у залік йдуть дві кращих спроби.

У перший день, 6 серпня, пілоти змагалися на відомій гірській трасі поблизу села Кривопілля, яка має 23 повороти, а наступного дня підкорювали абсолютно нову дистанцію довжиною 3,1 км, яка пролягла територією туркомплексу «Буковель» та налічувала 14 поворотів.

У підсумку переможцем обох етапів став Сергій Німень з Ужгорода, який виступав на автомобілі Ford Escort. Ярослав Крищук із Луцька на VW Golf виборов срібло п’ятого етапу та бронзу шостого. Ще один ужгородський пілот, Мирослав Василенко, на Opel Astra виборов бронзу п’ятого етапу, а Михайло Чорней (Вижниця Чернівецької області) на Mitsubishi Lanser став другим у шостому етапі.