«Прикарпаття» вдома обіграло «Епіцентр»

Івано-франківська команда здобула важку мінімальну перемогу, завершивши перше коло на 4-й позиції групи А. Долю поєдинку вирішив м’яч, забитий на шостій хвилині матчу.

Захисник «Епіцентра» у власному штрафному завалив Рудюка, і капітан господарів Василь Цюцюра чітко реалізував одинадцятиметровий – 1:0, повідомляє пресслужба МФК «Прикарпаття».

МФК «Прикарпаття», футбол, Івано-Франківськ

Після пропущеного м’яча гості заграли активніше. Мав зрівнювати рахунок Григоращук, але він після подачі з кутового пробив у стійку.

Підопічні Нагорняка більше контролювали м’яч, але вичавити з цього якісь моменти не могли. На 67-й хвилині всі питання про переможця мав знімати Стаднік, але молодий хавбек не зумів переграти голкіпера. Ще через кілька хвилин вже Сондей з вигідної позиції влучив у поперечину.

Тож знову 1:0 – третя перемога «Прикарпаття», яке скоротило відставання від «Епіцентра» до трьох очок.