“Прикарпаття” несподівано програло у Коростені “Поліссю” з Житомира

У суботу, 21 жовтня, у місті Коростень, на стадіоні «Спартак», івано-франківське «Прикарпаття» зіграло з житомирським ФК «Полісся».

До теми: 12 жовтих карток і одне видалення. Франківське “Прикарпаття” і тернопільська “Нива” зустрілися у Вишківцях (ВІДЕО)

Гра була дуже напруженою. Перші два голи футболісти «Полісся» забили прикарпатцям ще під час першого тайму, пише ГК.

На 84 хвилині арбітр видалив із поля Ігоря Худобяка. Причина – червона карточка. «Прикарпаття» догравало в меншості, відігратися не змогли. Матч закінчився із рахунком 2:0 на користь житомирського “Полісся”.

До теми: Франківське “Прикарпаття” знову обіграло львів’ян (ФОТО)

«Прикарпаття» досить несподівано програло команді, яка наразі перебуває на передостанній сходинці турнірної таблиці.

Франківський клуб на сьогодні – другий. Попереду лише «Агробізнес», саме їм «Прикарпаття» програло цього сезону з рахунком 5:2.

Із 17 ігор сезону «Прикарпаття» вже провело 15: дві поразки, дві нічиї, 11 перемог.