Спорт

Прикарпатський тріумф у Києві

Google+PinterestLinkedInTumblr

Днями у Києві відбувся чемпіонат України з таеквон-до. Всеукраїнський союз таеквон-до провів чемпіонат вже всьоме. І вперше лідером командного заліку стали спортсмени з Івано-Франківщини.


Змагання проходили у двох вікових категоріях: юніори (14-17 років) та дорослі (18-35 років). Збірна Івано-Франківська була одною з найчисельніших — 34 людини (26 спортсменів, п’ять тренерів і три судді). Додому наші бійці привезли 11 золотих, п’ять срібних та вісім бронзових нагород.

«Ми завжди були у трійці кращих, — каже заслужений тренер України Олег Соловей. — Інші команди в нас вигравали кількістю. Та цього разу нас теж було багато, і, головне, ми були сильними та добре підготовленими. Відзначу тих спортсменів, які вперше стали чемпіонами України. Якщо Катерина Соловей і Дзвенислава Токарева вже з десяток разів були чемпіонами, то юніори Данило Демчишин, Юлія Димашок і Олександра Бабешко вперше взяли «золото». Вони провели по чотири поєдинки та впевнено перемогли».

Спортсменів підготували молоді, але вже досить успішні тренери, усім їм близько 30 років. Це Олег Соловей (п’ятий дан, головний прикарпатський таеквондист), володарі другого дану Наталія Когут, Сергій Данищук, Любомир Савчак та Юрій Благій.

За словами Олега Солов’я, сьогодні збірна команда України на 40% складається з прикарпатців. Вже через два тижні семеро іванофранківців візьмуть участь у Кубку Європи, який відбудеться у Болгарії. Крім того, українська першість була відбірковою на чемпіонат Європи (травень, Швеція) та чемпіонат світу (жовтень, Іспанія). Тож попереду в наших спортсменів — напружений змагальний рік. Чекаємо нових перемог!

 

Наші чемпіони України з таеквон-до 2013

Катерина Соловей, 56 кг, жінки

Дзвенислава Токарева, 50 кг, жінки

Юля Димашок, 50 кг, юніорки

Олександра Бабешко, 45 кг, юніорки

Андрій Барчук, формальні вправи (туль) серед третіх данів

Іван Грищук, 75 кг, юніори

Микола Грищук, 70 кг, чоловіки

Андрій Коржов, спецтехніка, юніори

Данило Демчишин, 56 кг, юніори

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.