Прикарпатський спортсмен отримав бронзу на чемпіонаті Європи з боротьби

Прикарпатський спортсмен Іван Чорногуз став бронзовим призером чемпіонату Європи U-20 з трьох видів боротьби  у ваговій категорії 86 кг.

Змагання відбулися в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела. Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Першу сутичку наш борець виграв у представника Італії🇮🇹 в 1/4 переміг спортсмена зі Швейцарії. Бронзову нагороду виборов у сутичці з представником Азербайджану.

Іван Чорногуз  родом зі Снятинщини, він є вихованцем Академії боротьби імені Василя Федоришина та тренується під керівництвом заслуженого тренера України Івана Курилюка.

Борець також дворазовий чемпіон України з вільної боротьби серед юніорів.

Читайте: Людмила Лузан стала найкращою спортсменкою червня за версією Олімпійського комітету України

Загалом чоловіча збірна України, до складу якої увійшов наш спортсмен, стала четвертою в командному заліку на чемпіонаті Європи U20 в Іспанії.