Прикарпатські легкоатлети здобули шість медалей на чемпіонаті України (ФОТО)

Зараз у Луцьку проходить зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. У перший день змагань 23 лютого прикарпатці вибороли шість нагород.

Про це повідомили на facebook-сторінці федерації легкої атлетики Івано-Франківської області, передає Репортер.

У метанні молоту Михайло Гаврилюк здобув перемогу у категорії U-23 з результатом 67 метрів 51 см. А Володимир Мироняк здобув срібло другим у категорії U-18 з результатом – 61 метр 36 см. У категорії U-16 прикарпатець Арсеній Бернацький зайняв третю сходинку позиції – з результатом 47 метрів 71 см.

Також успішно виступили дівчата з Долинської ДЮСШ. Так Валерія Дмитровська метнула молот на 58 метрів 48 см серед дівчат U-18 та здобула “срібло”.  Марія Коваль з результатом у  44 метри 47 см опинилася на третьому  місці серед дівчат до 18 років.  А в категорії U-20 Валентина Косів посіла третє місце з результатом – 53  метри 37 см.