Прикарпатка Анна Лащевська здобула два золота на Кубку світу зі спортивної гімнастики

Українські гімнасти виступили на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики у Мерсіні (Туреччина). Дві з чотирьох золотих медалей для української збірної виборола Анна Лащевська з Івано-Франківська, пише Репортер з посиланням на НОК України.

Прикарпатка Анна Лащевська стала найкращою у вправах на різновисотних брусах серед жінок (13,533) та у вправах на колоді (13,767).  Загалом українська збірна завершила змагання з 8 медалями. З них – чотири золота, два – срібла і дві бронзові медалі.

Читайте: Франківський «Ураган» переміг столичний клуб «SkyUp Futsal» з рахунком 5:0 (ФОТО)

Нагадаємо, Анна Лащевська почала виступати на дорослому рівні в  сезоні 2023 року.

3 березня, на Кубку світу в Досі, зуміла виграти золоту медаль у вправах на різновисоких брусах, а у фіналі вправ на колоді стала другою. Через тиждень, на етапі Кубка світу в Баку, виграла бронзову медаль у вправах на колоді.