Люди Спорт

Прикарпатець Ігор Никифорук – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьби

Це уже друга медаль збірної України на континентальній першості. Ігор Никифорук представляє школу боротьби села Джурів, що на Снятинщині.

Борець вільного стилю Ігор Никифорук став бронзовим призером чемпіонату Європи у Варшаві. Прикарпатець виступає у ваговій категорії до 70 кілограмів, пише Репортер з посиланням на Sportarena.

У сутичці за 3-тє місце Никифорук повинен був зустрітися з британцем Ніколае Кожокару, але суперник українця знявся зі змагань.

Чемпіоном Європи у ваговій категорії до 70 кг став росіянин Ісраїл Касумов. Срібло у представника Азербайджану Турана Байрамова. Ще одну бронзу виграв Арман Андреасян з Вірменії.

Раніше володарем бронзової медалі став українець Каміль Керімов. Він став третім у ваговій категорії до 57 кг.