Прикарпатці перемагають на чемпіонаті України

Спортсмени з Івано-Франківщини успішно виступають на чемпіонаті України з легкої атлетики. Змагання відбуваються в Сумах.

Першою прикарпатською тріум-фаторкою стала Галина Облещук, яка виступала у штовханні ядра. Вихованка заслуженого тренера України Івана Шарого у другій, переможній, спробі штовхнула чотирикілограмовий снаряд на 17,06 метри.

Ще дві золоті медалі у скарб-ничку нашої команди принесли Христина Стуй і Роман Бублик, вихованці заслуженого тренера України Дмитра Яремчука. На дистанції 60 метрів Стуй була найшвидшою з результатом 7,36 секунди. Цікаво, що такий самий результат вона показала у півфінальному забігу. Роман Бублик своє «золото» виборов теж на 60-метрівці. Його результат – 6,74 секунди.