Прикарпатці борються на «горі»

Гонщики Івано-Франківської області включилися в боротьбу на чемпіонаті України з гірських перегонів. У суботу, 27 квітня, на Ужоцькому перевалі відбувся другий етап першості – гонка «Бескид 2013».

Якщо в лютому в першому етапі виступив лише Микола Ільницький з Кутів Косівського району, то цього разу до нього приєдналися ще троє автоспортсменів Прикарпаття.

Ільницький на Mitsubishi Lancer Evo IX став другим в абсолютному заліку та класі А4. Роман Марцінковський з Надвірної та Юрій Лепьохін з Івано-Франківська стали відповідно першим та другим у класі А2. Вони виступали на авто ВАЗ-2108.

У змаганнях любителів взяв участь калушанин Ігор Гумінілович. У класі А2СТ на автомобілі ВАЗ-2110 він показав четвертий результат.