Перше золото

Український екіпаж Валерія Горбаня та Андрія Ніколаєва переміг у грецькому етапі в заліку виробників чемпіонату світу з ралі (P-WRC) «Ралі Акрополіс». Вперше у кар’єрі Горбань виборов світове золото та зробив це на одній із найскладніших гонок світу.

Від Субхана Акса з Індонезії, найближчого переслідувача у цьому заліку, наш гонщик відірвався на понад три хвилини. Бронзовий призер етапу мексиканець Рікардо Тривін програв українцю більше семи хвилин. Загалом Горбань-Ніколаєв виграли 11 спецділянок гонки.

Після цього етапу P-WRC Горбань піднявся на третє місце і має 40 очок. У лідера — мексиканця Беніто Гуерри, який у Греції був четвертим, — 62 пункти. Загалом у цьому заліку світової ралійної першості змагається 12 екіпажів з Індонезії, Мексики, Перу, Аргентини, Великої Британії, Швеції, Італії, Польщі та України. Наступним стартом українців будуть перегони в Новій Зеландії.

На «Ралі Акрополіс» українські гонщики відзначилися золотим дублем. У монокубку Rally Class, організованому компаніями Subaru та DMack, найкращий час показав український екіпаж Юрія Протасова та Кирила Несвіта. Такої кількості трофеїв з одного етапу чемпіонату світу українці ще не привозили.