Остання пристрілка «Урагану»

Після повернення з Польщі івано-франківський «Ураган» провів свій перший матч на новому покритті манежу Коледжу фізвиховання. Товариська гра з діючим чемпіоном України львівським «Таймом» стала останньою «пристрілкою» перед початком нового сезону у Вищій лізі. Після автоголу Сергія Якуніна іванофранківці лідирували у зустрічі. У першій половині гри «Тайму» вдалося зрівняти рахунок – забив Дмитро Боднар.

У другому таймі «Ураган» знову вийшов уперед після голу Максима Павлюка. Але гостям таки вдалося переломити хід зустрічі. Реабілітувався перед одноклубниками Якунін, забивши два голи у ворота господарів. Фінальний рахунок – 2:3.

Вже у суботу, 4 вересня, «Ураган» зіграє у першому турі чемпіонату на виїзді з об’єднаним «Кардиналом-Рівне». В Івано-Франківську підопічних Сергія Гупаленка побачимо 11 вересня. До нас приїде луганський «ЛТК».