Олімпійські надії Прикарпаття

У селі Бояни, боксерській столиці Буковини, відбувся всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків «Олімпійські надії». Змагалися спортсмени віком 18-21 років.

Прикарпатські боксери вибороли одразу чотири медалі. Золоту нагороду у вазі до 52  кг отримав іванофранківець Степан Стефанишин. У фіналі він здолав харків’янина Музара Алоєва. У вазі до 69 кг бронзу взяв Михайло Чебану з Тисмениці. Коломиянин Арсен Різун у півфіналі поступився супернику зі Львова і теж задовольнився бронзою. Таку ж медаль додому привіз Іван Козловський із Надвірної. У півфіналі вагової категорії понад 91 кг він поступився киянину.

Недавно Європейська федерація боксу вирішила проводити для спорт­сменів до 22 років окремий чемпіонат Європи, тож ці змагання були своєрідним переглядом боксерів. Саме це покоління представлятиме Україну на Олімпіаді 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Результати наших боксерів дозволили їм пробитися до складу національної збірної цього віку.