Олена Підгрушна перемогла на етапі Кубка світу з біатлону

В Канаді в рамках 7-го етапу Кубка світу з біатлону відбувся жіночий спринт, де Олена Підгрушна здобула золоту медаль. Українка подолала дистанцію за 19 хвилин 56,9 секунди, повідомляє Федерація біатлону України.

55559e97278b7[1]

Наша спортсменка крім швидкого проходження дистанції також була бездоганна на вогневих рубежах, де не допустила жодного промаху.

Для Підгрушної ця нагорода стала третьою в нинішньому сезоні в індивідуальних гонках.

Друге місце в цій гонці зайняла Христина Гузик з Польщі, третє – італійка Доротея Віерер.

Також в 10-ку найсильніших потрапила Ірина Варвинець, яка жодного разу не промахнулася на вогневих рубежах, але за швидкістю відстала від переможниці на 34,3 секунди – 8-е місце.