Наші на Дакарі

Команда «Sixt Ukraine» встановила рекорд на легендарному ралі-рейді «Дакар 2013». Після того, як минулого року єдиний український екіпаж зайняв 37 місце, цьогоріч пілот Вадим Нестерчук і штурман Володимир Дем’яненко показали 26‑й час в абсолюті серед автомобілів і 10 місце в категорії машин Т1. Це найкращий результат за всю шестирічну історію українців на «Дакарі».

Загалом у цьогорічному ралі взяли участь близько півтисячі екіпажів. Вони подолали трасу довжиною 8500 км.

У заліку мотоциклів свою п’яту перемогу здобув француз Сіріл Депре на KTM. Серед квадроциклів найшвидшим став аргентинець Маркос Патронеллі.

Серед позашляховиків переміг ще один французький гонщик Стефан Петрансель, який, як не дивно, виграв лише дві спецділянки. Для нього це вже 11 перемога — шість разів на мотоциклі та п’ять разів на автомобілі. У заліку вантажівок переміг російський пілот Едуард Ніколаєв на «КамАЗі».