Спорт

На Прикарпатті учні 30 шкіл розпочинають заняття бадмінтоном, щоб зберегти зір

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прикарпатський університет імені Стефаника разом з обласною дитячою клінічною лікарнею розпочали проєкт щодо запобігання втрати зору у школярів.

Зір зберігатимуть заняттями з бадмінтоном. Про це повідомив ректор ПНУ Ігор Цепенда, пише Укрінформ.

«Ми розпочинаємо проєкт з обласною дитячою клінічною лікарнею щодо запобігання втрати зору у школярів. Проєкт пов’язаний з руховою активністю – заняттям бадмінтоном. Це один із видів спорту, який дозволяє дітям зміцнювати очний м’яз», – повідомив Цепенда.

За його словами, у пілотному проєкті візьмуть участь 30 прикарпатських шкіл. Всі вони отримали комплекти бадмінтону та займатимуться ним під керівництвом тренерів, яких підготували в спортивно-юнацькій школі.

«Ми сьогодні намагаємось розшири цей пілотний проєкт, щоб цю модель запропонувати в усій Україні. Адже офтальмологи звертають увагу на те, що головна вправа, яка є важливою для дитини, – подивитись близько і далеко, і її треба робити протягом години. Розуміємо, і для дорослих, і для дітей її важко виконувати. Лише бадмінтон дозволяє це зробити, адже швидкість волана у професійному спорті досягає 300 км на годину», – зазначив ректор, додавши, що бадмінтон є обов’язковим у підготовці майбутніх космонавтів та астронавтів.

З іншого боку, зазначив професор, бадмінтон додає дітям динаміки, яка запобігає ожирінню, діабету та інших недуг.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні