На чемпіонаті України зі спортивної ходьби у Франківську визначили переможців (ФОТО)

Впродовж двох днів, 11 і 12 березня, в Івано-Франківську вже традиційно провели чемпіонат України зі спортивної ходьби. До міста прибули близько 180 атлетів та тренерів з 15 областей України та один скороход зі своїм особистим тренером із Литви. Змагання проходили по вулиці Незалежності у центральній частині міста.

Про це пише sport.if.ua.

Атлети розіграли 12 комплектів нагород серед чоловіків, жінок, чоловіків молодь, жінок молодь, юніорів та юнаків на дистанціях 35, 20, 10, 5, 3 і 2 км. Франківщину представляли 19 атлетів в усіх вікових категоріях.

Зазначається, що ці змагання були відбірковими на Кубок Європи зі спортивної ходьби, котрий пройде у травні в місті Подебради (Чеська Республіка).

Головний тренер збірної України з видів витривалості Сергій Романчук зазначив, що через складну погоду на високі результати було годі очікувати.

«У перший день змагань було вітряно і йшов дощ, в другий – за +4 пішов мокрий сніг», – сказав Романчук.

Франківські скороходи вибороли три срібні нагороди:

Андрій Водвуд у категорії молодь чоловіки на дистанції 20 км посів друге місце із часом 1:29:20;

Вікторія Дмитрів також посіла друге місце серед дівчат до 18 років, подолавши 5 км за 26:17;

інше срібло здобула Анастасія Соловій у категорії дівчат до 16 років, показавши час 9:53 на 2 км.

За крок до нагород зупинився Валерій Літанюк, який посів 4 місце серед чоловіків на дистанції 35 км, пройшовши її за 2:35:35.