Матчі вищої ліги: з восьми франківських команд виграла лише одна (ФОТО)

У суботу та неділю, 8-9 жовтня, відбулися матчі 5 туру Чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд вищої ліги.

Одна перемога та сім поразок – такий сумний результат представників Івано-Франківська за підсумками зіграних матчів у елітному дивізіоні.

14568006_1676389772674667_1705683646761230430_n

Єдину перемогу для Франківська здобули 17-річні футболісти ДЮФК «Ніка-05», що у Ямниці, – вони перемогли однолітків із Мукачева «ДЮФШ «Мункач» – 3:0.

Інші команди ДЮФК «Ніка-05», «ДЮФШ «Мункач», (U-15) та (U-14) зазнали поразок, відповідно: (U-15) від  «ДЮФШ «Мункач» – 0:1,  (U-16) – 0:3 та (U-14) – 0:2,  у Моршині від «Скали».

Вперше в поточній першості СДЮСШОР «Прикарпаття» не здобуло бодай одного очка, що йдуть до командного заліку ДЮФЛ України. Всі чотири команди зазнали поразок.

14639866_1676389566008021_3308422021609220835_n

Так, юні футболісти команди СДЮСШОР «Прикарпаття» (U-16), на МЦС «РУХ» зазнали нищівної поразки від команди «Буковина». Початок матчу виявився просто провальним. Протягом перших п΄яти хвилин дві помилки в захисті і рахунок – 0:2.

Іванофранківцям вдалося одразу ж відіграти один м΄яч, але чергова помилка в захисті та перевага гостей стала знову у два м΄ячі. Всі намагання врятувати гру в другому таймі, як це було в попередньому домашньому матчі, результату не принесли. Створюючи біля воріт суперника гольові моменти, реалізувати їх франківці не змогли, натомість пропускали контратаки, які влучними ударами реалізовували чернівчани. Підсумковий рахунок – 1:5.

14572362_1676389562674688_3510355197475194418_n

В іншому матчі в Івано-Франківську наймолодші футболісти  СДЮСШОР «Прикарпаття» 2003 року народження поступились чернівчанам із рахунком – 0:4.

Команди СДЮСШОР «Прикарпаття» (U-17) та (U-15), у Львові, поступились ФК «Львів» , відповідно – 0:3 та 0:1.