Максим Халус із Перегінська – переможець Зимової першості Закарпаття з тенісу

24-25 лютого на кортах СТК «Юність» в Ужгороді відбувся тенісний вікенд-турнір другої категорії Зимова першість Закарпатської області серед дорослих (жінки та чоловіки) та юнаків і дівчат до 16 років.

У змаганні брали участь вихованці тенісного спортивного клубу «Аліас», пише sport.if.ua

Перемогу в дорослих змаганнях здобув уродженець смт.Перегінське (Рожнятівського р-ну), сіяний на турнірі під першим номером Максим Халус (тренер Калабішка А. І.). Максим на шляху до фіналу по черзі переміг ужгородця Миколу Керечана (7:5, 6:0), львів’яника Владислава Коваля (6:3, 6:1). У вирішальному поєдинку вихованець ТСК “Аліас” здолав ще одного місцевого тенісиста Олександра Дупина – 7:6, 4:2 (відмова суперника).

Це перша перемога Максима в дорослих турнірах. Попередній 2017 рік він закінчив на 34-му місці рейтингу, в теніс грає з 4-х років, кандидат в майстри спорту.

У змаганні юнаків до 16 років третє місце завоював ще один вихованець франківського тенісного клубу «Аліас» Артем Бойчук.