Київське «Динамо» програло «Зорі» на етапі Чемпіонату України

У другому етапі Чемпіонату України з футболу у 30-му турі київське «Динамо» програло луганській «Зорі» на своєму полі в НСК «Олімпійський».

Матч завершився з рахунком 1:2. Це була друга поспіль поразка киян в чемпіонаті, пише Громадське. ТБ.

Перший гол на 19-й хвилині забив динамівець Морозюк прямим ударом з правої ноги у ближній кут воріт. «Зоря» ж забила у ворота противників на 37-й та 57-й хвилині.

Для збірної «Динамо» ця гра вже не мала жодного турнірного значення – адже «біло-сині» у будь-якому випадку завершать сезон на другому місці. Тоді як «Зоря» боролася за третє місце у турнірній таблиці.