Світ Спорт Фото

Кубок до Дня міста: «Хортиця» перемогла «Благо» з рахунком 3:0 (ФОТО)

У неділю, 8 травня, в рамках святкування Дня міста в Івано-Франківську, на центральному міському стадіоні «Рух», відбувся фінал Кубку присвяченого 354 річниці обласного центру.

DSC04443

В 7 фінальному матчі, вже традиційного Кубку міста з футболу, який проводиться із нагоди Дня Івано-Франківська, зустрілись «Хортиця» із Крихівців та «Благо», команда, яка представляє івано-франківський університет права імені Короля Данила Галицького.

DSC04451

З перших хвилин ініціативою заволоділи футболісти «Благо», який очолює знаний в минулому футболіст – Ігор Гогіль. Свою  ігрову перевагу, якою вони володіли із перших хвилин матчу, вони втілити в забиті м’ячі не спромоглись. Натомість пропустили разючу контратаку, внаслідок якої гравець захисної ланки у власному карному майданчику порушив правила.

Як наслідок, бездоганне виконання 11-метрового і  рахунок стає 1:0 на користь «Хортиці».

DSC04448

«Під завісу» першого тайму, внаслідок чергового порушення правил, футболісти «Хортиці» збільшили рахунок, класично розігравши штрафний удар.

Другий тайм пройшов в атаках як однієї, так і іншої команди.

Як і першому таймі, так і в другому глядачі побачили забиті м’ячі лише у виконанні гравців «Хортиці».

Третій та останній у фінальному матчі  м’яч у ворота суперників забив Ігор Лукинів, який скористався помилкою воротаря суперника та встановив остаточний результат матчу – 3:0 на користь команди «Хортиця».

DSC04461

Слід зазначити, що рахунок у фінальному матчі  міг бути й більший, але футболісти «Хортиці» не реалізували другий 11-метровий удар у матчі, який їх суперник догравав у меншості, оскільки двоє гравців отримали «червоні» картки від арбітра матчу – Романа Криницького.

DSC04458

DSC04471
Футбольна команда «Благо» – фіналіст Кубку міста

Коротка довідка:

Всі фінали Кубка, присвяченого Дню міста Івано-Франківська:

2010 – ПНУ – ПНУ-2 – 5:0
2011-  “Медуніверситет” – “Освіта” – 4:4 (пен.-12:11)

2012 – “Освіта”  – ФК “Опришівці” – 5:3
2013 – ФК “Опришівці-Батьківщина” – “Легіон” (Майдан) – 0:2
2014 – Січ (Микитинці) – “Легіон” (Майдан) – 1:1 (пен – 5:3).
2015 – “Феміда” – ФК “Опришівці” 2:0

DSC04469
«Хортиця» Крихівці – володар Кубку міста, присвяченого 354 річниці Івано-Франківська.