Світ Спорт Фото

Команда бійців АТО зіграла внічию з франківським “Ураганом” у товариському матчі (ФОТО)

У середу, 11 листопада, у коледжі фізичного виховання учасники АТО зіграли у футзал із франківським “Ураганом”. Капітаном у команді військослужбовців був голова тутешньої організації об’єднання воїнів АТО – Андрій Долик.

12226653_524682844375391_842665431_n

Протягом поєдинку на майданчику панувала дружня атмосфера. У першому таймі команди на двох забили 9 голів: п’ять – “Ураган”, чотири – учасники АТО відповідно.

12233251_524682924375383_1813772543_n

На початку другого тайму збірна АТО зрівняла рахунок, а згодом і вийшла вперед. Але “Ураган” відігрався. Далі команди обмінялися голами – рахунок на табло “7:7”.

12212286_524682891042053_466497439_n

До закінчення матчу залишалося 10 хвилин. Команди знову по черзі забили у ворота одне одного – 8:8. Чотири хвилини до кінця – і збірна бійців АТО знову ж таки виходить вперед. Але за останні хвилини матчу “Ураган” встиг забити двічі, бійці АТО – раз. Кінцевий рахунок на табло встановив капітан команди військовослужбовців Андрій Долик, забивши з центру поля – 10:10.

12226317_524682884375387_1595016836_n

Окрім матчу з бійцями АТО, “ураганівці” зіграли й з дітьми військовослужбовців. За 15 хвилин матчу дітки обіграли “Ураган” з баскетбольним рахунком – 21:9. Також на спортивному святі всім охочим малювали на обличчі футбольну символіку.