Спорт

Команда «Бескиду» — чемпіон області

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

29 березня у спортзалі ДЮСШ №?2 міста Тлумач відбулися видовищні змагання — відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з ушу (розділ Саньшоу) серед дітей та юнаків (ушу саньшоу — це повноконтактні поєдинки, де використовуються удари руками, ногами, а також борцівська техніка). Це були відбіркові змагання на участь у чемпіонаті України з ушу, що відбудеться 29?30 квітня у Києві.

У змаганнях взяли участь більше ста спортсменів, а зокрема представники сімох клубів з Івано-Франківської області та одна команда з Тернополя.

Однією з найбільших була команда івано-франківського професійного центру з таїландського боксу муей «Бескид» (35 спортсменів). За збігом обставин команду міста Тлумач (івано-франківська обласна федерація ушу) представляло теж 35 спортсменів. Отож стало очевидним, що боротьба за перше командне місце розгорнеться саме між цими двома клубами і переможе дійсно найсильніший.

За підсумками змагань спортсмени центру «Бескид» здобули 12 золотих, 6 срібних, 8 бронзових медалей, здолавши з великим відривом своїх конкурентів. Команда здобула перше загальнокомандне місце.

Особливо успішно виступили Андрій Савка, Ігор Маланюк, Тарас Сапа, Юрій Шица, Остап Бачинський, Святослав Сімків.

Зараз збірна команда професійного центру з таїландського боксу муей «Бескид» готується до чемпіонату Європи з кікбоксингу, що відбудеться 11?14 квітня у Львові.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.