Коломийські бійці стали найкращими на обласному чемпіонаті зі змішаних єдиноборств

Бійці команди з Коломиї GBROTEAM стали найкращими на чемпіонати Івано-Франківської області зі змішаних єдиноборств ММА.

У суботу, 8 травня, в Івано-Франківську пройшов чемпіонат області з ММА для всіх вікових категорій. Про це повідомляють на facebook-сторінці відділу молоді та спорту Коломийської міської ради, передає Репортер.

Коломийська команда GBROTEAM вдалося здобути 1 загальнокомандне місце в заліку, набравши вдвічі більше балів від найближчих суперників. Загалом серед 33-ох бійців школи єдиноборств «GBROTEAM» 30 здобули медалі, з них 12 золотих, 12 срібних та 6 бронзових.