Коломийська важкоатлетка стала другою в Європі (відео)

Коломийська спортсменка, майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України Вероніка Івасюк у ваговій категорії до 58 кг посіла друге місце з результатом 202 кілограми у сумі двоборства на Чемпіонаті Європи, який проходить в албанському місті Тирана.

На цьому Вероніка не зупинилася та виборола ще дві медалі: золоту медаль у ривку – 92 кг та бронзову у поштовхові – 110 кг, інформує НТК.

Для довідки:

22-річна Вероніка Івасюк — українська важкоатлетка. Змагається у ваговій категорії жінок до 58 кг.

На міжнародних змаганнях із важкої атлетики у Бухаресті у 2012 році виборола срібну медаль у своїй ваговій категорії. Виграла срібну медаль чемпіонату Європи з важкої атлетики 2016 після підйому 90 кг ривком.

Вероніка Івасюк тренується під керівництвом заслуженого тренера України Миколи Чабана, на базі фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив».