Калушанин став чемпіоном України з вільної боротьби

Майстер спорту України міжнародного класу Андрій Свирид став чемпіоном України з вільної боротьби на турнірі в Харкові.

Вихованець ДЮСШ “Сокіл”, майстер спорту України міжнародного класу Андрій Свирид виборов “золото” чемпіонату України серед чоловіків пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Дуная у ваговій категорії 65 кілограмів, інформують “Вікна”.

На шляху до перемоги вихованець калуської школи боротьби подолав кандидата у майстри спорту України Олександра Миронюка з Хмельниччини (8:0) і майстрів спорту України Павла Визіра з Харківщини (11:0) та Микиту Гончарова з Донеччини (5:0).

У фіналі калушанин змагався з представником Івано-Франківської області Іваном Білейчуком і переміг.

Калушани вітають  борця Андрія Свирида та заслуженого тренера України Миколу Пукіша з перемогою в сутичці та зі здобуттям золотої медалі.

На чемпіонаті України в Харкові проводиться відбір на чемпіонат Європи та інші ліцензійні турніри, де спортсмени отримають шанс поборотися за путівку на Олімпіаду.

У зв’язку з карантинними заходами чемпіонат проходить без глядачів.