Калушанка Яна Долаврук стала чемпіонкою України з плавання

Вихованка калуської ДЮСШ «Сокіл» Яна Долаврук стала абсолютною чемпіонкою України.

Калушанка перемогла на дистанції 400 метрів комплексним плаванням на чемпіонаті України, який триває в Дніпрі, інформують «Вікна».

Нагадаємо, що за рейтингом на основі результатів чемпіонату України з плавання серед юніорів минулого року калуська школа плавання — на 12-му місці в Україні серед 62-ох дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Яна Долаврук займається плаванням з 2010 року. Її пеший тренер — мама Катерина Долаврук. Зараз навчається у спортивному інтернаті у місті Броварах Київської області.

У листопаді калушанка стала «срібною» призеркою чемпіонату України з плавання також на дистанції 400 метрів комплексним плаванням у віковій категорії 17 років і молодші.