Калушанка Аліна Філіпович здобула золото на юніорському чемпіонаті світу з жіночої боротьби

В йорданській столиці Аммані триває юніорський чемпіонат світу з боротьби. У черговий змагальний день чемпіонату світу, 18 серпня, Україна була представлена трьома борчинями у сутичках за нагороди. Аліна Філіпович та Марія Єфремова вийшли до золотих фіналів, а Ірина Бондар змагалася за «бронзу».

Як українки провели медальні сутички (18 серпня), пише Суспільне.

Філіпович, золото, чеммпіонат світу, вільна боротьба, спорт, Калуш

18-річна Аліна Філіпович у сутичці за «золото» проти японки Ітіки Араі відігралася з 0:3 та посіла перше місце з рахунком 5:3.

Марія Єфремова у золотому фіналі поступилася чинній віцечемпіонці Азії та чемпіонці світу серед юніорів-2022 Антім Антім з Індії.

Ірина Бондар поступилася представниці Мексики Мелані Наомі Хіменес Вільяльбі у поєдинку за третє місце.

Усі медалі України у жіночій боротьбі на ЧС-2023 U20

«золото»: Аліна Філіпович (до 57 кг)

«срібло»: Марія Єфремова (до 53 кг)

«бронза»: Вікторія Слободенюк (до 50 кг)

Медальний залік жіночого ЧС-2023 U20

Індія – 3+1+3

Японія – 1+1+4

США – 1+1+3

Україна – 1+1+1

Що відомо

На чемпіонаті світу U20 в Аммані Україна представлена в усіх трьох дисциплінах: вільній, жіночій та греко-римській боротьбі.

Першу медаль на турнірі для України в категорії до 97 кг здобув Іван Примаченко, який у золотому фіналі поступився іранцю Абольфазлю Давуд Бабалу.

Світова першість триватиме до неділі, 20 серпня. На минулорічному чемпіонаті Україна посіла сьоме місце медального заліку з шістьма нагородами (однією — золотою).