Ivano-Frankivsk Open 2011

В обласному центрі відбувся міжнародний турнір з таеквондо ІТФ «Ivano-Frankivsk Open 2011». Після минулорічного дебюту цих змагань організаторам на чолі з заслуженим тренером України Олегом Солов’єм вдалося знову зібрати в обласному центрі еліту таеквондо України та сусіднього зарубіжжя.

На Прикарпаття з’їхалися понад 300 спортсменів з восьми областей України та п’яти країн світу: Росії, Білорусі, Румунії, Молдови та Грузії. Головним суддею турніру був заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії «А», володар чорного поясу 7 дан Олег Петровський з Харкова.

За два дні спортсмени визначили сильніших у трьох видах програми: індивідуальних і командних спарингах. У загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Івано-Франківської області (97 очок), друге місце зайняли представники Криму (72 очка), третіми стали спортсмени Харківщини (54 очки).