Світ Спорт Фото

Інспектор патрульної поліції Франківська здобула перемогу на чемпіонаті з тайського боксу (ФОТО)

Інспектор патрульної поліції Івано- Франківська Людмила Пилипчак виборола перше місце на чемпіонаті України з тайського боксу Муейтай, що проходив з 31 березня по 3 квітня у місті Одеса.

12928254_1009445252458019_4621585282462561743_n

До теми: “На першому ж тренуванні мені розбили носа”, – чемпіонка і поліціянтка Людмила Пилипчак

Калушанка Людмила Пилипчак, яка не вперше виборює першість, у фіналі здолала киянку Руслану Винявську. Спортсменки змагалися у ваговій категорії 54 кг.

11202654_1009453752457169_399877424581191922_n

До теми: Інспектор патрульної поліції Івано-Франківська здобула перемогу на турнірі зі змішаних єдиноборств (ФОТО)