«Говерла» – у півфіналі

У неділю, 1 травня, в манежі коледжу фізвиховання відбувся вирішальний, п’ятий матч серії плей-офф між івано-франківською «Говерлою» та баскетбольним клубом «Миколаїв». Протистояння повернулося до Івано-Франківська після того, як «ведмеді» програли у Миколаєві третій та четвертий матчі серії.

Перший період пройшов на зустрічних курсах. Команди по черзі виходили вперед, та на першу перерву пішли за нічийного рахунку 17:17. Другий період завершився тотальною перевагою господарів – 40:27. Після великої перерви «Говерла» продовжила тримати дистанцію. Після третьої чверті, яка закінчилася з рахунком 58:46, «Миколаїв» в останній десятихвилинці спромігся лише на чотири очки. В результаті розгромна перемога «ведмедів» з різницею у 22 очки – 72:50.

Вперше у своїй історії «Говерла» вийшла до півфіналу плей-офф Суперліги. На цьому етапі підопічних Євгена Мурзіна чекає протистояння з переможцем регулярної першості – БК «Донецьк». Команди розпочинають на Донеччині. У середу, 4 травня, відбувся перший матч, а 6 травня команди зіграють удруге. Після цього 9 травня відбудеться третій матч в Івано-Франківську. За потреби команди проведуть у манежі коледжу фізвиховання четверту гру 11 травня та 14 травня п’яту – в Донецьку.