«Говерла» тримає напругу

За три дні івано-франківська «Говерла» провела одразу дві домашні гри. Спершу підопічні Євгена Мурзіна поступилися «Дніпру», а згодом перемогли «Дніпро-Азот». Інтрига трималася до останніх секунд.

У п’ятницю, 5 жовтня, у грі з дніпропетровцями франківцям не вистачило лише одного пункту — 62:63. А ще, напевно, травмованого капітана Тревіса Пітерсона.

Перша половина матчу завершилася за двоочкової переваги гостей — 31:33. Далі команди влаштували справжні «гойдалки», по черзі виходячи вперед. «Ведмедям» таки вдалося відквитати одне очко, але майже всю останню чверть попереду був «Дніпро». Наприкінці матчу іванофранківці мали шанси врятувати матч, однак не пощастило.

Кінделл Дайкс завершив гру із 20 очками та вісьмома підбираннями. Дабл-дабл на свій рахунок записав Райан Пірсон (13 очок та 11 підбирань), 12 очок в Ярослава Лемика.

Вже через два дні, у неділю, 7 жовтня, команда Мурзіна реабілітувалася перед своїми вболівальниками за п’ятничну поразку. І фінальна перевага у перемозі над «Дніпро-Азотом» сягнула шести очок — 80:74. Щоправда, «Говерлі» довелося нелегко.

У дебюті матчу господарі здобули комфортну перевагу, вигравши першу чверть із рахунком 23:9. Далі перевага лише зростала. Перша половина завершилася з фантастичним рахунком 48:28. У ті хвилини найкращими на майданчику були Ярослав Лемик (13 очок) і Райан Пірсон (10 очок). Чудовою була реалізація триочкових — шість із восьми, три з них на рахунку Лемика.

У другій половині гандикап «Говерли» почав танути буквально на очах. Уже в середині заключної десятихвилинки дніпродзержинці вийшли вперед — 67:68. Останні хвилини змусили добряче понервувати франківських уболівальників, та господарі таки повернули собі перевагу.

По 15 очок «Говерлі» принесли Райан Пірсон і Ярослав Лемик, по 11 — Тревіс Пітерсон і Юджин Лоуренс, який, крім того, відзначився шістьма передачами та чотирма підбираннями. В активі Кінделла Дайкса 10 очок.

Після трьох матчів «Говерла» посідає п’яте місце в Суперлізі. Наступні чотири матчі «ведмеді» проведуть на виїзді. Спершу їх чекають дві гри у Києві. У п’ятницю, 12 жовтня, вони протистоятимуть «Будівельнику», а в неділю, 14 жовтня, зіграють з БК «Київ». Потім «Говерла» поїде на Схід. Там команда зіграє з «Донецьком» (17 жовтня) та «Азовмашем» (19 жовтня). А вдома ми побачимо «ведмедів» 26 жовтня в матчі з «Миколаєвом».