Відео Спорт

“Говерла” програє “Кривбасу” в першому матчі 1/8 Кубку України (ВІДЕО)

У першому матчі 1/8 фіналу FreezeOil Кубка України “Говерла” в Івано-Франківську поступилася криворізькому «Кривбасу» з рахунком 62:81, пише sport.if.ua

rdtgf

Досвідченіші гості не поспішали сходу форсувати події, усвідомлюючи свою беззаперечну перевагу в класі. То ж господарі досить настирливо взялися атакувати кільце минулорічного бронзового призера чемпіонату. Практично всю першу половину стартової чверті “Говерла” вела в рахунку.

Однак вихід Вільховецького додав гостям агресії. Рахунок одразу зрівнявся, а потім змінився на користь криворіжців, змусивши господарів брати тайм-аут. Пауза не пішла на користь прикарпатцям. Гості збільшили перевагу до 10 очок, а до перерви – до 13-ти.

На початку другої чверті господарі перебудували захист, позбавивши гостей атакувати з “фарби”. А дальні спроби раз по раз виявлялися хибними. Це дозволило “Говерлі” скоротити відставання до 6 очок. Тренер “Кривбаса” Валерій Плеханов взяв тайм-аут. До перерви становище суттєво не змінилося – гості забезпечили 7 очок переваги.

Після поновлення гри криворіжці посилили тиск на господарів. Після триочкових Глєбова й Бояркіна їхня перевага зросла до 15 очок. За підсумками чверті перед заключною 10-хвилинкою гості мали 22 очки в запасі. Більшість питань фактично було знято.

Господарі до останнього намагалися скоротити загальне відставання, та досвідченіші гості на класі довели поєдинок до перемоги, яка робить їхні шанси на вихід в наступний раунд переконливішими.

Матч-відповідь команди зіграють 6 листопада у місті Кривому Розі.

Кубок України. 1/8 фіналу, перший матч, Івано-Франківськ

“Говерла” – “Кривбас” 62:81 (15:28 18:12, 13:28 16:13)

“Говерла”: Калашников (5 + 5 передач + 5 втрат), Серпілін (10 + 4 втрати), Коровяков (6), Юрченко (10 + 4 втрати), Гуменюк (8 + 13 підборів + 4 передачі + 6 втрат) – старт; Подковиров (5), Кошовець (7 + 8 підбирань), Белла (4), Гарбарчук (4).

Головний тренер: Павло Піскарьов

“Кривбас”: Бояркін (9 + 6 підборів), Попов (3 + 5 передач), Глєбов (18 + 6 підбирань + 4 передачі), Нікітін, Тихонов (13) – старт; Шундель (8), Мальчевський (9), Липовцев (12 + 5 підбирань), Вільховецький (7 + 5 передач), Орленко (2 + 7 підборів), Ворник, Найко.