“Говерла” програла у Франківську лідеру Суперліги “Дніпру” (ФОТО)

У п’ятницю, 13 листопада, у черговому турі Суперліги івано-франківська “Говерла” приймала в себе лідера турнірної таблиці – дніпропетровський “Дніпро”.

12243991_525317330978609_1864444725_n

Матч розпочався з численних атак обох команд. Завдяки результативним діям легіонера “ведмедів” Віктора Люльдюрая, “Говерла” виграла першу десятихвилинку в два очки – 18:16. Проте в другій чверті вже “Дніпро” контролював гру. І як результат, команди пішли на перерву за рахунку – 35:40 на користь лідера Суперліги.

12231665_525317267645282_1485962084_n

У третій десятихвилинці знову все перевернулося з ніг на голову. Тепер уже “Говерла” задавала тон поєдинку: результативна гра новачка клубу Джейсона Джеймса та ефективний захист Данте Вільямса дозволили команді піти на заключну чверть з відривом у три пункти – 58:55. Нестабільність продовжилася і в четвертій десятихвилинці.

12233347_525317230978619_414021625_n

Франківці не справилися зі шквалом атак дніпропетровців, які виграли чверть у 10 очок.

Фінальний свисток зафіксував рахунок – 67:74. “Дніпро” виграє третій матч поспіль, а “Говерла” зазнає другої поразки. Найрезультативнішим гравцем “зелено-жовтих” став Віктор Люльдюрай, в активі якого 18 очок.

12231604_525317294311946_1257097046_n

Наступний матч “Говерла” проведе вже завтра, 15 листопада, проти київського “Будівельника”.