Світ Спорт Фото

“Говерла” перемагає львів’ян у першому матчі 1/4 Кубка Суперліги (ФОТО)

У вівторок, 12 січня, івано-франківський баскетбольний клуб “Говерла” провів перший матч 1/4 фіналу Кубка Суперліги. Суперником “ведмедів” була львівська “Політехніка-Галичина”.

12571362_545740098936332_1553603049_n

Західноукраїнське дербі розпочалося досить жваво і результативно. Команди не дуже дбали про захист, тому не втомлювалися закидати м’ячі в кошик одне одного. Першу чверть виграли іванофранківці з рахунком – 26:22.

У другій десятихвилинці “Говерла” збільшила відрив у рахунку. Особливо команді Павла Піскарьова вдалися перші хвилини другої чверті – відрив 12:2 дозволив “ведмедям” комфортно почувати себе на майданчику. Згодом львів’яни оговталися і скоротили відставання в рахунку. На велику перерву команди пішли за дев’ятиочкової переваги “Говерли” – 50:41.

12571375_545740105602998_1279316286_n

Третій відрізок поєдинку розпочався рівно. Однак наприкінці десятихвилинки “ведмеді” зловили кураж і зробили рахунок розгромним – 71:54.

12511878_545740072269668_1276983941_n

Важко було уявити, що “Говерла” може розтринькати таку перевагу. Однак, все до того йшло, якби не “палочка-виручалочка” франківців – Віктор Люльдюрай. За декілька хвилин останньої частини матчу львів’яни закинули 15 очок, натомість франківці лише два. Це неабияк збентежило головного тренера “Говерли” Павла Піскарьова, і він взяв тайм-аут, аби трохи заспокоїти своїх гравців.

12511999_545740128936329_1828864958_n

Віктор Люльдюрай врятував “ведмедів” від напруженої кінцівки, забивши 5 очок і заробивши на собі неспортивний фол. Арбітр зафіксував кінцевий рахунок матчу – 84:75. Такий гандикап дозволяє “Говерлі” почувати себе комфортно перед матчем-відповіддю, який відбудеться уже цієї суботи, 16 січня, у Львові.

Найрезультативнішими у складі франківців стали Віктор Люльдюрай (20 очок), Ярослав Кадигроб (17 очок) та Сергій Юрченко (15 очок).