Футзал об’єднав дітей

У неділю, 6 травня, відбулися вирішальні матчі шкільного футзального Кубка президента НФК «Ураган» Олександра Бубена. У спорткомплексі медуніверситету чотири найсильніші шкільні команди міста зіграли матч за третє місце та фінальну гру за головний приз змагань – 50 тис. грн.

Змагання, за якими слідкували усі школи Івано-Франківська, добігли до кінця. Стала відома краща команда із 28 футзальних шкільних колективів.

Інтригу з переможцем організатори змагань тримали до останнього моменту. Першими на паркет вийшли поборотися за бронзові медалі турніру команди школи-гімназії №3 та загальноосвітньої школи-інтернату №1. Із сухим рахунком 3:0 перемогу здобули гімназисти. Дубль у зустрічі оформив Дмитро Гуменяк, який із 28 голами став кращим бомбардиром турніру.

Після цього почалася фінальна гра. До цього моменту команди спеціалізованої школи №5 та загальноосвітньої школи №19 йшли два з половиною місяці. На перерву команди пішли за мінімальної переваги ЗШ №19‑0:1. Вже у другому таймі футзалісти 19 школи розкрилися на повну, забивши три голи без відповіді. У підсумку – 0:4, і школа №19 перемагає у Кубку Олександра Бубена та виборює головний приз турніру – сертифікат на 50 тис. грн.

Окрім офіційних персон, школярів нагороджували і гравці основи «Урагану»: Валентин Цвєлих, Андрій Сімка, Роман Кінд­ратів, Петро Шотурма і Тарас Королишин. Як і обіцяли організатори, кожен учасник чемпіонату отримав приємні сувеніри на згадку про перший турнір: спортивні рюкзаки із логотипом турніру, солодощі, пам’ятні футболки тощо.

Окрім медалей, грамот та кубків, футзальних м’ячів та ігрової форми, призери отримали з рук Олександра Шевченка, директора ТК «Буковель», сертифікати на тижневий відпочинок у літньому таборі «Зіронька». До них приєднається і краща група підтримки.

Як розповів президент НФК «Ураган» Олександр Бубен, змагання відбулися успішно, організатори досягли результатів по всіх пунктах своєї роботи. Діти проявили свої таланти, а тренери ураганівської ДЮСШ запросили кількох юних спортсменів до занять футзалом. Нині школярі йдуть на літні канікули, а з осені почнеться новий шкільний турнір, який триватиме весь навчальний рік – аж до травня 2013 року.

Неділя, 6 травня

Матч за третє місце

Школа-гімназія №3 – ЗШ-інтернат №1 – 3:0

Фінал

СШ №5 – ЗШ №19 – 0:4

Талановиті переможці

На Кубку Олександра Бубена школярі проявляли не лише свої футбольні уміння, а й творчі таланти. Паралельно відбувалися кілька конкурсів, об’єднаних навколо футзальних баталій.

Кращою групою підтримки шкільного турніру одноголосним рішенням журі стали черлідери гімназії №2. Дівчата стануть офіційною групою підтримки івано-франківського «фіналу чотирьох» Кубка   України.

У конкурсі кращого папараці переміг Ігор Тришньовський (школа-гімназія №3, клас 3‑А). Він отримав цікаві комп’ютерні девайси, піврічну передплату на газету «Репортер».

Переможцями конкурсу на кращу стінгазету стали ЗШ №13, ЗШ №19 та гімназія №2. Вони отримали подарункові сертифікати на 600 грн.

Шлях до перемоги

Дорогою омріяного Кубка футзалісти школи № 19 провели сім матчів та здобули одну технічну перемогу. Цікаво, що у груповому турнірі майбутні переможці поступилися майбутнім бронзовим призерам — школі-гімназії № 3.