Футболісти “Прикарпаття” розгромили гостей з Білої Церкви

9 серпня, в рамках 5 туру чемпіонату України серед команд другої ліги в
групі «А» відбулася гра на івано-франківському стадіоні “Рух”.

Господарі поля МФК «Прикарпаття» приймали команду «Арсенал-Київщина» з Білої Церкви.

Так сталось, що більше року тому команда Володимира Ковалюка, тренера франківців, дебютувала серед професійних команд України у другій лізі саме з білоцерківцями. Той поєдинок завершився впевненою перемогою прикарпатців із рахунком – 6:0. У тій грі відзначилися Ігор Худоб’як, Владислав Приймак, Богдана Оринчака та Володимира Боришкевича. Та і наступна зустріч була такою ж: наприкінці 2016 року матч між цими командами завершився перемогою франківців – 3:0. Тож результати цієї гри були передбачуваними.

Дебют МФК «Прикарпаття» у розіграші Кубку України сезону 2017/2018рр. випав на ту ж команду «Арсенал-Київщина», яку прикарпатці здолали рівно місяць тому, 9 липня, з рахунком – 3:0, де забивали голи Ігор Худоб’як, Володимир Боришкевич та білоцерківський футболіст що влучив у власні ворота.

Перед звітни туром франківці посідали 4 сходинку в турнірній
таблиці з 9 очками, а їх опоненти знаходилися на 9, без жодного очка.

Перший небезпечний момент виник вже на 2 хв гри, але Ігор Худоб’як
схибив, тому прикарпатці продовжували атакувати, а їх суперник оборонятись.
На 34 хвилині зустрічі від голу врятувала гостей перекладина, проте вже за 4 хв рахунок відкрили на користь франківців.

За 4 хвилини до завершення першого тайму у білоцерківці отрималишас вдігратись, адже арбітр призначив пенальті за помилку Андрія Громоляка, але їм так і не вдалось використати цей шанс.

Другий тайм проходив за повної переваги господарів поля: на 75 хвилині забив Ігор Худоб’як, за 4 хвилини до завершення матчу – відзначився Артур Комар, і поставив крапку у цій грі Роман Дитко, який забив гол на останній хвилині матчу та встановив остаточний результат – 4:0.