Відео Спорт

Франківський “Ураган” виграв перший матч Ліги чемпіонів. Як це було (ВІДЕО)

Підопічні Максима Павленка у рідних стінах зуміли обіграти азербайджанський «Араз» у рамках матчу першого туру групи 6 основного раунду Ліги чемпіонів.

Головною запорукою успіху драконів у цій зустрічі став вдалий перший тайм. За підсумками стартової двадцятихвилинки прикарпатці зуміли відзначитися двома голами. Повідомляє Репортер з посиланням на пресслужбу команди.

Шеремета вивів Шведа на порожні ворота, а Назару лише залишалося переграти захисників, які страхували Гусейнлі, що універсал української команди успішно й зробив. Вдруге «ураганівці» відзначилися після розіграшу ауту. Кордоба віддав на Радевича, а Віталій прострілив на дальню стійку, де опинився Фаренюк. Артему вистачило двох дотиків, щоб збільшити перевагу своєї команди.

Після перерви господарі не форсували гру. Натомість гості у середині тайму пішли вперед з п’ятим польовим. Чи не перша їхня атака у штучній більшості завершилася забитим голом. Ідеальний розіграш більшості завершився результативним ударом Човдарова. Втім, іванофранківці витримали удар. Впродовж наступних десяти хвилин обидва суперники могли змінювати рахунок, але результат залишився незмінним. Українська команда розпочала свій шлях у Лізі чемпіонів з перемоги.

Відзначимо, що у другому матчі групи косовський «Лічені» переграв румунський «Юнайтед Галац» з рахунком 6:4. Сьогодні, 29 жовтня, в очному вечірньому протистоянні зійдуться дві команди, які набрали по три очки за підсумками першого ігрового дня – «Ураган» та «Лічені», а відкриватиме другий матчдей поєдинок суперників, які поки що залишаються з нулем набраних балів – «Араз» – «Юнайтед Галац».

“Ураган” Україна – “Араз” Азербайджан – 2:1 (2:0)

Голи: Швед (10), Фаренюк (15) – Човдаров (30)

“Ураган”: Колток (в), (к) – Мик. Грицина, Радевич, Кордоба, Фаренюк – Онуфрак, Коваль, Шеремета, Завертаний, Швед, Мих. Грицина, Масевич, Абакшин – Левандівський (в). Головний тренер: Максим Павленко.

“Араз”: Хусеїні (в) (к) – Човдаров, Атаєв, Шоджаві, Ахмеді – Дос Сантос, Манека, Муріло Борхес, Феліпіньо, Мехдізаде, Міхайлов – Курдов (в). Головний тренер: Алесіо да Сілва.

Попередження: Кордоба (1), Швед (27), Радевич (30) – Муріло Боргес (12)