Франківський “Ураган” розгромив “Енергію” то очолив турнірну таблицю

У суботу, 18-го вересня, франківський “Ураган” у Львові розгромив  “Енергію” 4:0 у четвертому турі Екстра-ліги.

У першому таймі за франківців відзначився Роман Кордоба на 14 хвилині, передає Репортер.

У другому таймі Даниіл Абакшин подвоїв рахунок ударом головою після подачі з кутового на 26 хвилині. На 33 хвилині Віталій Радевич забив третій гол. На останній хвилині матчу Назар Швед  ударом з центру поля довів результат на табло до 0:4.

Тож “Ураган” на чужому полі здобув три очка, що дозволило команді очолити турнірну таблицю чемпіонату України з футзалу.

“Енергія” Львів – “Ураган” – 0:4 (0:1) Голи: Кордоба (14), Абакшин (26), Радевич (33), Швед (40)

“Енергія”: Морикишка – Кузь (к), Когут, Цілик, Пелех – Буньо, Легендзевич, Ковальчук, Гасюк, Ременець, Квасній, Марциняк, Теряєв – Войтович.

“Ураган”: Колток (к) (Гуйван, 40) – Мик. Грицина, Радевич, Кордоба, Фаренюк – Коваль, Шеремета, Абакшин, Онуфрак, Масевич, Швед – Левандівський.

Попередження: Квасній (27) – Кордоба (23).