Франківський “Ураган” покидає боротьбу за кубок України (ВІДЕО)

Івано-Франківський “Ураган” у матчі-відповіді 1/4 фіналу кубка України зіграв у нічию з “Продексімом” з Херсона та залишив боротьбу за нагороди.

“Ураган” вдома зіграв матч-відповідь у рамках чвертьфіналу Favbet Кубка України проти херсонського “Продексіма”. На виїзді команди зіграли у нічию (1-1). Тож у Франківську вирішувалося, хто пройде далі. Тим більше, що протистояння цих двох грандів українського футзалу завжди відзначалося  принциповістю та емоційністю, пише Репортер.

Перший тайм ключового матчу завершився з рахунком 1-1. За “Продексім” забив Шотурма, а за франківців Микитюк.

На початку другого тайму команди обмінялися голами. “Дракони” підловили на контратаці херсонців. Після передачі Радевича гравець “Продексіму” зрізав м’яч у власні ворота. Проте через декілька хвилин Зварич потужним ударом із-за штрафного майданчика зрівняв рахунок матчу – 2:2. Після чого франківці розпочали штурм воріт суперника. Вони мали декілька моментів, проте м’яч вперто не хотів попадати у ворота херсонців. Варто зазначити, що й голкіпер гостей відіграв на 100%.

Матч завершився за рахунку 2:2. Тож у півфінал за різницею у забитих голах на чужому полі виходить “Продексім”.