Франківський “Ураган” переміг у Хмельницькому “Сокіл” (ФОТО, ВІДЕО)

Іванофранківці програвали, однак здобули вольову перемогу над суперниками – 2:1.

sokil-ura801

Перший тайм протистояння у Хмельницькому можна розділити на дві частини. До середини першої 20-хвилинки “Ураган”, незважаючи на відносно нешвидкий темп гри, міг відкрити рахунок першим. Однак на табло все-таки зберігались нулі, пише прес-службу АФУ.

sokil-ura08tur

А вже другий тайм почався більш жваво. Гравцям “Сокола” все-таки вдалося повести в рахунку після голу. Але зовсім скоро “ураганівець” Ігор Корсун відновив паритет. А ближче до середини другого тайму Андрій Сімка вивів іванофранківців уперед. Відіграти господарям майданчика не вдалося. У вирішальні моменти гри хмельничанам не допомогли ані рідні стіни, ані гра з п’ятим гравцем.

Головний тренер “Урагану” Іван Скіцко каже, його команда здобула три очки завдяки бійцівським якостям, особливого в другому таймі.

Тепер іванофранківці посідають третю позицію в турнірній таблиці.