Франківський “Ураган” обіграв “Рятувальник” і вийшов до півфіналу

У неділю, 23 квітня, в Івано-Франківську “Ураган” обіграв ромненський “Рятувальник” з рахунком 4:0. Таким чином за результатом трьох зустрічей “дракони” пройшли до півфіналу Екстра-ліги з футзалу, повідомляє Репортер.

новини Івано-Франківська

У першому таймі франківці забили один м’яч. Рахунок на третій хвилині відкрив Артем Фаренюк. У другій двадцятихвилинці господарі продовжили домінувати у грі та змогли забити гостям ще три голи. В результаті – 4:0.

Вчора, 22 квітня гра завершилася з розгромним рахунком 7:2 на користь франківської команди.

Перший матч – у Сумах – “Ураган” програв – 2:1.

Отже, загальний результат серії – 2:1 на користь “драконів”, франківці пройшли до півфіналу Екстра-ліги.

Тепер 6-7 травня у рамках півфіналу “Ураган” прийматиме “Кардинал” із Рівного. Потім команди зустрічатимуться в Рівному й за потреби – знову в Івано-Франківську.