Франківський “Тепловик-Прикарпаття” програв на домашньому стадіоні вінничанам 0:2 (ФОТО)

Футбольний клуб “Тепловик-Прикарпаття” зіграв останній домашній матч у чемпіонаті Другої ліги цього сезону. Лишилася ще гра на виїзді.

А матч із “Нивою-В” (Вінниця), який відбувся на стадіоні “Рух” 27 травня, франківці програли – 0:2.

Перед початком матчу на всіх вболівальників франківської команди чекав невеличкий приємний сюрприз. З нагоди 110-річчя міського стадіону «Рух», яке відзначаєть цього року, адміністрація стадіону кожному   вболівальнику презентувала карманний календар із командою  МФК «Тепловик-Прикарпаття».

На жаль, через перебір попереджень гру пропустив найкращий бомбардир поточного чемпіонату Ігор Худоб’як, який дивився матч з трибуни. Через травми також не змогли зіграти Богдан Оринчак, Роман Дитко, Василь Француз та Артур Комар. До речі, півзахисника Артура Комара наступного тижня чекає операція в одній із клінік Львова.

Але матч почався з атак господарів поля. Франківці тисли, втім їм бракувало бракувало влучності наприкінці. Натомість перша ж атака гостей завершилася голом. Сталося це на 23 хвилині.

Через 10 хвилин вони вдруге пробили по воротах франківців і вдруге забили. Більше голів у матчі не було.