Світ Спорт

Франківський легкоатлет Павло Волуйкевич – п’ятий на Паралімпіаді в Ріо

У вівторок, 13 серпня, на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) завершився фінальний забіг у чоловіків T20 на 1500 м, повідомляє sport.if.ua

18onxktatjc

Серед дев’яти учасників фіналу біг франківчанин Павло Волуйкевич, який у підсумку посів п’яту сходинку. Павло подолав дистанцію за 3 хвилини 58.18 секунди, що стало для українця найкращим результатом у кар’єрі. Переможцю франківчанин поступився трохи менше, ніж сімома секундами.

Чемпіоном Паралімпійських ігор на 1500 м став американець Майкл Бреннінген, який залишив усіх суперників далеко позаду, обігнавши найближчого переслідувача майже на п’ять секунд. “Срібло” – в поляка Даніеля Пека, “бронза” – в активі представника Ірану Пеймана Назірі.