Франківські ветерани виграли чемпіонат у Києві

Минулих вихідних у Києві відбулись міжнародні змагання – відкритий чемпіонат міста Києва з легкої атлетики серед ветеранів. Іванофранківці Василь Кричун та Іван Файчак здобули одразу кілька перемог, інформує sport.if.ua

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Так, Файчак виграв забіг на 60 м з бар’єрами, став кращим у стрибках у довжину та у висоту. У свою чергу Кричун став чотириразовим чемпіоном, вигравши забіг на 200 м, 400 м, 800 м та змагання зі спортивної ходьби на 3 км. Таким чином, Василь Кричун став вже 50-разовим чемпіоном міста Києва.

Зазначимо, що до цього Іван Файчак виборов путівку на чемпіонат Європи з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні, що стартує 23 березня в польському Торуні.