Франківські таеквондисти на турнірі в Чехії повигравали все, що могли (ФОТО)

Днями в чеському місті Острава відбувся міжнародний турнір класу “А” з таеквон-до “Moravia open”, пише sport.if.ua.

sport-2

У змаганнях взяли участь понад 400 учасників із 20 країн. Україну представляли іванофранківці, вихованці заслуженого тренера Олега Солов’я та заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей, які представляють ДЮСШ №1 ФСТ Україна.

sport-1

Франківці показали 100-відсотковий результат! Віталій Соловей провів 7 поєдинків та здобув “золото” у ваговій категорії -57 кг серед юніорів 15-17 років, а Руслан Демчишин у цій же віковій групі провів 4 поєдинки і виборов золоту медаль у вазі -75 кг.

sport-3

Артем Белов провів 6 поєдинків та здобув “золото” в ваговій категорії понад 85 кг серед дорослих, а також виграв абсолютну вагову категорію “Best of the best”.