Франківські легкоатлети вибороли золото та срібло на чемпіонаті світу в Італії (ФОТО)

Спортсмени міста Івано-Франківська взяли участь в чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні серед спортсменів з вадами розумового та фізичного розвитку, що проходив з 09 по 14 березня у місті Анкона, Італія.

10848066_1710533419227885_9022373417230808932_n

Наші спортсмени вибороли 8 високих нагород, серед яких: чотири золотих і чотири срібних медалі.

Зокрема Юлія Шуляр виборола три золота на дистанціях у 60, 200 та 400 метрів. Василь Біленко здобув срібло в бігу на 60 м, та в естафеті 4 х 400 м. Павло Волуйкевич у бігу на 3000 метрів був першим, а на дистанції  1500 м та в естафеті 4 х 400 м  виборов друге місце.

Зазначимо, що в загальнокомандному заліку збірна команда України посіла друге місце. Щиро вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог!