Франківські каратисти привезли медалі з чемпіонату України

У неділю, 24 квітня, завершився чемпіонат та першість України з шотокан карате-до за версією SKIF, повідомляє sport.if.ua.

13087730_1019448831437087_1285068265636822998_n

У змаганнях брали участь близько 300 спортсменів з 16 областей України. Івано-Франківщину представляли дев’ять каратистів спортивного клубу “Воїн”.

13051670_1019449014770402_3046621017865086182_n

У індивідуальному ката  серед чоловіків віком 20-39 років перше місце здобув Володимир Прокопів, у командному ката з-поміж хлопців віком 10-11 років першими були Андрій Якубович, Володимир Карпов, Ростислав Благодир. У командному куміте серед хлопців віком 10-11 років друге місце вибороли Андрій Якубович, Володимир Карпов, Ростислав Благодир, Євген Шкоц.

У індивідуальне ката серед спортсменів віком 14-15 років перше місце здобув Роман Сисак, а в командному ката у категорії 8-9 років перемогли  Андрій Рисан, Сергій Лев, Роман Ліуш. В індивідуальному куміте  серед хлопців віком 10-11 років друге місце здобув Євген Шкоц, а третє –  Ростислав Благодир.